PODMÍNKY POUŽITÍ

 

Používáním této webové a mobilní služby i této aplikace pro smartphony souhlasíte s podmínkami použití, proto si je prosím pozorně přečtěte.

Jméno a autorská práva

Webovou stránku www.cammeo.cz vlastní společnost Cammeo Group s.r.o. (dále jen "Cammeo").

Cammeo umožňuje používání služeb a obsahu webových stránek www.cammeo.cz, které se řídí těmito Podmínkami použití.

Podmínky použití stanoví podmínky pro koncové uživatele a vztahují se na používání webových a mobilních služeb a aplikací pro chytré telefony. Používáním služby koncoví uživatelé prohlašují, že souhlasí se Všeobecnými podmínkami podnikání a používání a souhlasí s tím, že budou používat web www.cammeo.cz  a aplikace smartphonu v souladu s nimi.

Všechny materiály na www.cammeo.cz  jsou výhradním duševním vlastnictvím společnosti Cammeo Group s.r.o. a smějí být používány pouze s výslovným souhlasem držitelů autorských práv a držitelů práv k ochranným známkám anebo designu.

 

Údaje o společnosti:

Cammeo Group s.r.o.

Sídlo: Poděbradská 88/55, 198 00 Praha 9

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze

IČO: 08433933

Základní kapitál: 255.000,- Kč zaplaceno v plné výší

Číslo účtu:

Banka: UniCredit Bank

Statutární orgán: Vladimir Minovski – jednatel

Zoran Helbich - jednatel

Praha tel.č. již brzy

www.cammeo.cz

 

 

Osobní údaje

Uživatel webové, mobilní služby i aplikace pro smartphony odpovídá za správnost a úplnost informací zadaných při registraci a přijímá odpovědnost za všechny činnosti na svém účtu.

Uživatel může své dotazy a komentáře poslat písemně, poštou, nebo e-mailem a společnost Cammeo zašle písemnou odpověď poštou, nebo e-mailem v zákonné lhůtě.

V souladu s interními pravidly Cammeo Group s.r.o. se všechny hovory zaznamenávají. Telefonní čísla a e-mailové adresy se automaticky ukládají do databáze Cammeo Group s.r.o. Každý hovor a objednávka prostřednictvím aplikace smartphonu také představuje souhlas zákazníka, že Cammeo Group s.r.o. může použít telefonní číslo a/anebo e-mailovou adresu k informování o službě, změnách v provozu a o propagačních akcích, které mohou být pro koncového uživatele užitečné. Cammeo Group s.r.o. se zavazuje, že telefonní číslo a e-mailovou adresu bude používat výhradně k zasílání informací ohledně podnikání společnosti.

 

Odhlášení z webu, mobilní služby nebo aplikace Cammeo

Pokud chcete odhlásit Váš účet, kontaktujte nás, prosím, na info@cammeo.cz. Ozveme se Vám co nejdříve.

 

Ostatní

Přístup na webovou stránku www.cammeo.cz nebo do aplikace Cammeo pro smartphony, může být někdy nedostupný kvůli práci na údržbě, nebo zaváděním nového obsahu a v případě mimořádných okolností, které jsou mimo kontrolu společnosti Cammeo. Problém se vždy snažíme odstranit co nejdříve.

Cammeo má právo změnit podmínky použití a není zodpovědný za možné následky vyplývající z těchto změn. Tyto změny se projeví a budou platné v momentě online zveřejnění na webu www.cammeo.cz.