Pojďte jezdit pro Cammeo

Zaregistrujte se a staňte se součástí týmu

 

Budoucnost je na čtyřech kolech.
Jezděte, užívejte si a vydělávejte skvělé peníze!

 

Vaše budoucnost Vás čeká u nás v Cammeo na čtyřech kolech, u předního taxi dopravce Adriatik regionu.

 

Právě Vy můžete být skvělým kandidátem. Zajímá Vás, co pro nás můžete udělat? Dovolte nám nejprve Vám vysvětlit, co pro Vás můžeme udělat my!

Nabízíme nejvyšší příjmy v oboru a flexibilní pracovní dobu. U nás se peníze vyplácí vždy ve stejnou dobu – jednou týdně.

Nabízíme příležitost si vyzkoušet, jaké to je, být součástí týmu Cammeo.

Všichni naši řidiči mají veškerou podporu non-stop. Nikdy nenecháme nikoho ve štychu. U nás se nemusíte starat o vozidlo, protože my poskytujeme veškerý servis. Pokud do toho všeho přidáme skvělou pracovní atmosféru, dostaneme recept na skutečně skvělé zázemí.

Postaráme se o to, abyste byl/a plně připraven/a na první směnu, abyste mohl/a svou práci dělat řádně, jistě a nakonec, abyste byl/a spokojen/a!

Máte zájem? Skvěle! Doporučujeme, abyste nás kontaktoval/a a poznal/a nás. Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky a ukážeme Vám, jak Cammeo funguje.

Prosíme, dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce, nebo e-mailem na info@cammeo.cz.

Připojte se k nám a podívejte se, proč jsme taxi číslo 1 v Adriatik regionu, ale i ještě dál! Pojďte do toho a začněte vydělávat peníze!

 

 

6 důvodů, proč jezdit pro Cammeo

Najít dobrou práci v dnešní době, opravdu není snadné. Vzhledem k flexibilitě, kterou Vám nabízíme, tak i možnost vysokých výdělků, dělá z řidiče Cammeo pro Vás ideální práci. Níže vidíte proč:

 

1. Jezděte, když chcete

Kdy budete jezdit během dne, je to opravdu jen na Vás. Pokud se chcete vyhnout každodenním dopravním zácpám, můžete si vybrat noční jízdy. Pokud chcete mít nějaký volný čas na rodinné záležitosti, můžete si vybrat ranní směnu. Volba je jen na Vás.

 

2. Dýško je jen Vaše

Cammeo je známé svými věrnými cestujícími, díky pracovitým a laskavým řidičům. Pokud komunikujete (když zákazník chce), jste ohleduplný/á, jste milý/á, příjemný/á a staráte se o své/naše cestující, budete dobře odměněn/a.

 

3. Hodnocení řidiče

Až ukončíte jízdu, může Vás cestující pochválit a zhodnotit jízdu v aplikaci hvězdičkami. Ve společnosti Cammeo zaznamenáváme každou chválu a každou hvězdu. Takto vstupujete do pravidelného výběru řidiče týdne/měsíce/roku a můžete získat dodatečné bonusy.

 

4. Objevte nová místa a přátele

Rád/a se potkáváte s lidmi, když jezdíte po městě? Máte v malíčku dopravu ve městě a dopravní zácpa se Vás tolik netýká? Skvěle to můžete proměnit v zisk! Přijďte do Cammea a získejte stabilní a skvělý příjem.

 

5. Jistý výdělek

Nemusíte se bát o vyplácení svých výdělků, protože Vám garantujeme Vaše peníze každý týden. Pokud však máte závazky, které musíte platit dřív, jsme tu, abychom Vám pomohli i s tímto.

 

6. V Cammeo nejste sám/sama

Pokud nemáte žádné zkušenosti, naši kolegové Vás naučí vše a budete moci vyrazit do ulic, jako zkušený řidič/ka. Ne každá jízda je ideální, stanou se někdy i nehody, ale nebojte se – ihned dostanete náhradní vůz a můžete pokračovat v práci. Pokaždé budete mít pomoc na cestách se vším, co potřebujete k bezpečné jízdě, práci a výdělku. Věděl/a jste, že pokud si střídáte směny s kolegou na jednom voze, Vaše příjmy se také zvýší?

 

 

 

Přihlaste se, přijďte k nám, protože je toho víc, co by Vás mohlo příjemně překvapit!